Askeri Çadır

Askeri çadır, askerlerin sert hava şartlarından etkilenmemeleri için, kolaylıkla kurulabilen ve ortama ayak uydurabilen, çadır tiplerindendir.

Askeri çadır, askeri bölgelerde sert hava şartlarına karşı barınma ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılan çadır tipidir.Askeri çadır genel olarak kurulum kolaylıkları ve her alanlarda kurulabilmeleri sebebiyle tercih edilirler. Çadır ürünlerinin çeşitli kullanım alanlarının olmasından dolayı ülke savunması, sınır savunması, askeri birlik yatakhaneleri, askeri birlik yemekhaneleri ve çok çeşitli olmak üzere askeri alanlarda kullanılmaktadırlar.

Askeri Çadır Hangi Hava Şartlarında Kullanılabilirler

Askeri çadır çok çeşitli hava şartlarında kullanılabilen çadır ürünleridir. İmalatı yapılırken askeri çadır yerleştirilecek bölgenin hava şartlarına göre izolasyonlu çadır uygulaması planlanmalıdır. Hava şartlarına uygun planlamalar yapılarak, askeri çadırda yaşam kalitesi üst düzeye çıkalabilmektedir. Çok soğuk hava şartlarında kullanılabilirler. Ayrıca çok sıcak ve yağışlı hava şartlarında da kullanılabilmektedirler.

Askeri Çadır Boyutları Ne Kadardır?

Askeri çadır boyutları, sipariş sırasında belirtilmesi gereken bir detaydır. Elit Çadır olarak askeri çadır imalatlarımızda istenilen ebatlarda ve tüm hava şartlarına uygun çadır üretimi yapmaktayız. Kısaca özetlemek gerekirse askeri çadır tiplerimizde boyut sınırımız bulunmamakta ve her türlü isteğe cevap verebilmekteyiz.

Askeri Çadır Kurulumu

Askeri çadır kurulumu oldukça basit bir işlemdir. Topluca depolanacakları gibi istenildiği taktirde çok basit bir şekilde birkaç kişi ile kurulabilmektedirler. Fakat askeri çadırın boyutları arttıkça kurulum süreleri uzayacaktır. Tüm çadır ürünlerimizde istenildiği takdirde de-monte kolay sökülüp takılabilen sistemlerin tasarımını yapmaktayız. Bu sebep ile çadırların kurulumları çok basit bir şekilde yapılabilmektedir.

admin

Yorumlar kapalı.
×

Merhabalar

Sizlere nasıl yardımcı olabilirim.

× Fiyat Teklifi Al