Çadır Tente ve Branda Sistemleri - Profesyonel Hizmetler

Depo Çadırı

11 Eylül 2018      1959 Okuma      , , ,

Depo Çadırı

Depo çadırı, firmaların genellikle, malzemelerini, ürünlerini, aksesuarlarını, gerekli veya gereksiz tüm eşyalarını yağmura, kara, doluya ve şiddetli rüzgara karşı korumak için seçmiş oldukları bir çadır tipidir. Depo çadırlarının kesin bir boyutu yoktur. Genellikle istenilen ebatlarda, özelliklerde ve yüksekliklerde özel olarak üretilmektedirler. Depo çadır, ürünlerin kötü hava koşullarına uygun olarak saklanmasını sağlarken, hem ekonomik hem de pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip çadırlar inşaat alanlarında ürünlerin depolanmasında ve inşaat malzemelerin korunmasında şantiye çadırı ismiyle de kullanılmaktadırlar. Elit Çadır olarak çadır sektöründeki yılların vermiş olduğu tecrübeyle depo çadırı konusunda da uzman kadromuzla profesyonel olarak, her türlü ebatlarda ve özelliklerde hizmet vermekteyiz.

Elit Çadır olarak her türlü ebatlarda ve standartlarda depo çadırları imalatı, kurulumu ve montajı yapmaktayız.

Sizlerin de bir depo çadır ihtiyacınız var ise bizlere ulaşarak projeniz doğrultusunda bilgiler paylaşarak en iyi seçeneği sizin için sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Depo çadırları, firmaların ürünlerini veya araçlarını hava şartlarından ve çeşitli koşullardan korumak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Depo çadırlarımız kaliteli branda kumaşları sayesinde -40 ile +75 dereceye kadar sıcaklıklara dayanıklıdırlar.

Depo çadırlarımızın çelik konstrüksiyonları sizin istediğiniz doğrultuda de monte  şeklinde hazırlanabilmektedir.

Depo çadırı hangi alanlarda kullanılır

Depo çadırıları, firmaların genellikle, malzemelerini, ürünlerini, aksesuarlarını, gerekli veya gereksiz tüm eşyalarını yağmura, kara, doluya ve şiddetli rüzgara karşı korumak için seçmiş oldukları bir çadır tipidir. Elit Çadır olarak çadır sektöründeki yılların vermiş olduğu tecrübeyle depo çadırı konusunda da uzman kadromuzla profesyonel olarak, her türlü ebatlarda ve özelliklerde hizmet vermekteyiz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Elit Çadır