Çadır Tente ve Branda Sistemleri - Profesyonel Hizmetler

Depo Çadırı

22 Mayıs 2017      491 Okuma      , , ,

Depo çadırı

Depo çadırı, firmaların genellikle, malzemelerini, ürünlerini, aksesuarlarını, gerekli veya gereksiz tüm eşyalarını yağmura, kara, doluya ve şiddetli rüzgara karşı korumak için seçmiş oldukları bir çadır tipidir. Depo çadırlarının kesin bir boyutu yoktur. Genellikle istenilen ebatlarda, özelliklerde ve yüksekliklerde özel olarak üretilmektedirler. Depo çadırı, ürünlerin kötü hava koşullarına uygun olarak saklanmasını sağlarken, hem ekonomik hem de pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip çadırlar inşaat alanlarında ürünlerin depolanmasında ve inşaat malzemlerin korunmasında şantiye çadırı ismiyle de kullanılmaktadırlar. Elit Çadır olarak çadır sektöründeki yılların vermiş olduğu tecrübeyle depo çadırı konusunda da uzman kadromuzla profesyonel olarak, her türlü ebatlarda ve özelliklerde hizmet vermekteyiz.

 

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

  • Elit Çadır olarak her türlü ebatlarda ve standartlarda depo çadırı imalati, kurulumu ve montajı yapmaktayız.
  • Sizlerin de bir depo çadırı ihtiyacınız var ise bizlere ulaşarak projeniz doğrultusunda bilgiler paylaşarak en iyi seçeneği sizin için sunmamızı sağlayabilirsiniz.
  • Depo çadırları, firmaların ürünlerini veya araçlarını hava şartlarından ve çeşitli koşullardan korumak amacıyla tercih edebilirsiniz.
  • Depo çadırlarımız kaliteli branda kumaşları sayesinde -40 ile +75 dereceye kadar sıcaklıklara dayanıklıdırlar.
  • Depo çadırlarımızın çelik konstrüksiyonları sizin istediğiniz doğrultuda de monte  şeklinde hazırlanabilmektedir.

Depo çadırı hangi alanlarda kullanılır

Depo çadırı, firmaların genellikle, malzemelerini, ürünlerini, aksesuarlarını, gerekli veya gereksiz tüm eşyalarını yağmura, kara, doluya ve şiddetli rüzgara karşı korumak için seçmiş oldukları bir çadır tipidir. Elit Çadır olarak çadır sektöründeki yılların vermiş olduğu tecrübeyle depo çadırı konusunda da uzman kadromuzla profesyonel olarak, her türlü ebatlarda ve özelliklerde hizmet vermekteyiz.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Elit Çadır