0 212 514 95 70


Yarasa Çadır

Elit Çadır Tente Sistemleri olarak yarasa çadır konusunda da profesyonel uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Depo Çadırı

Depo Çadırı ürünlerin depolanması ve hava şartlarından korunmaları için kullanılan ucuz ve pratik çadır yöntemidir.

Afet Çadırı
Afet Çadırı

Afet çadırı, deprem, yangın, savaş, sel, ani barınma ihtiyacı doğduğunda kullanılan, insanların yeni bir ev temin edebileceği süreye kadar barınmalarını sağlayan çadır tipleridir.

Askeri Çadır
Askeri Çadır

Askeri Çadır askerlerin uzak askeri alanlarda barınma ihtiyaçları için tasarlanmaktadırlar.


Mafsallı Tente

Mafsallı Tente manuel veya otomatik olarak açılabilen tente sistemlerindendir.

Pergola Tente

Pergola Tente kumanda aracılığıyla kısa sürece kolayca açılıp kapanabilen otomatik tente sistemlerindendir.

Sera Çadırı

Sera Çadırı tarım alanlarında kullanılan ve soğuk havalara karşı bitki üretimi yapmak için kullanılan çadırlardır.

Elit Çadır Tente Branda Sistemleri olarak sizlere kaliteli ve teknolojik hizmet vermekten onur duymaktayız. Bizlere her türlü istek, görüş, öneri ve şikayet konusunda dönüş yapabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri numaramız 0 (212) 514 95 70

Garantili Üretim


Kaliteli üretim ve kullanılan malzemeler ile çelik konstrüksiyonlarda minimum 10 yıl garanti sağlamaktayız. Branda ürünlerinde ise garanti süremiz kullanılan ve seçilen brandalara göre değişkenlik göstermekte olup 8 yıla kadar çıkabilmektedir.

Dayanıklı Ürünler


Soğuk ve sıcak hava şartlarına uygun ürünler, dayanıklı çadır ve tente hizmetimiz müşterilerimize konforlu bir deneyim sağlamaktadır. Ürünlerimizin dayanıklı olmaları sebebiyle uzun yıllar kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Müşteri Odaklı üretim


Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretim yapılabilmektedir. Bazı bölgelerin veya koşulların gerektirdiği gibi istenilen ebat, ölçü, dayanıklılık gibi konularda çadır, tente ve branda üretimi yapmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti


Aldığımız geri dönüşlere bakarak, bizlerden hizmet alan müşterilerimizin %99 olarak olumlu düşünmelerinden dolayı gurur duyuyor ve ayrıca tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.


Branda Özellikleri


Kullanılan branda kumaşları alev almaz özelliktedir.


Branda kumaşları +70 ila -35 derecelere kadar ısıya dayanıklıdır.


Brandalar için m2 başına kar yükü ortalama 80 kg’dır.


Kullandığımız brandalar saatte 80 km rüzgara karşı dayanıklıdır.


Branda kumaşlarımız su,nem ve rutubet gibi etkenlerden etkilenmemektedir.

Elit Çadır

Elit Çadır olarak sizlere profesyonel ve kaliteli çadır hizmeti sunmaktan bir mutluluk duymaktayız. İstanbul içerisinde ve dışarısında tüm ülke genelinde çeşitli konular ve projelerde çadır konusunda hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler arasında hayvan çadırı, depo çadırı, çadır, büyükbaş hayvan barınak çadırları, küçükbaş hayvan barınak çadırları, sera ve mantar çadırları gibi çok sayıda hizmet mevcuttur.


Branda Sertifika

Ürünlerimiz sertifikalı ürünler olup, sertifikaları istenmesi durumunda müşterilerimize iletilmektedir.

Neler Yapıyoruz

Elit Çadır olarak büyük çaplı projeler yani depo çadırı, şantiye çadırı, inşaat çadırı, fuar çadırı, yemekhane çadırı, yatakhane çadırı, sera çadırı, hangar çadırı, mafsallı tente, körüklü tente, otomatik tente, raylı tente, kumandalı tente, şemsiye, ahşap şemsiye,pergola tente ve buna benzer pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Branda


Firmamız bünyesinde her çeşit branda ürünü bulunmaktadır. Branda ürünlerimiz arasında tır brandası, yat brandası, şeffaf alan kapama gibi konularda hizmet vermekteyiz.

çadır


Çadır konusunda yılların verdiği tecrübemiz ile depo çadırı, hayvan çadırı, sera çadırı, afet çadırı, askeri çadır, yemekhane çadırı, fuar çadırı, düğün çadırı, yatakhane çadırı, şantiye çadırı ve benzeri çadır ürünleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Tente


Gelişen teknolojik alt yapı sayesinde manuel veya tam otomatik pergole tente, mafsallı tente ve sabit tente konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.