Anadolu Efes

Referanslarımızdan Bazıları

Elit Çadır ve Tente Sistemleri olarak çok sayıda projeye yöneticilik ve üretim hizmeti sağlamaktan gurur duymaktayız. Bu sayfamızda bazı referanslarımıza yer verdik. Neden bazı referanslar diye soracak olursanız, sadece izin aldığımız şirketlerin ve firmaların isimlerini buradan paylaşıyoruz.

Vitra Seramik – Kütahya – Depo Çadırı

Vitra Seramik şirketi bünyesinde bulunan Kütahya Tesisleri’nde yapmış olduğumuz çok amaçlı depo çadırı fotoğrafları aşağıdadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ab’bas Waffle Kumandalı Elektrikli Tente

İstanbul’da Waffle konusunda hizmet veren Ab’bas Waffle için uygulamış olduğumuz kumandalı elektrikli tente ürünümüz. Kendilerine bizi seçtikleri için teşekkür ederiz.

Çeşmeli Petrol Tente ve Branda Uygulamaları

İstanbul’da oto yıkama ve petrol satışı alanında hizmet veren, Çeşmeli Petrol firmasına, bizleri tente ve branda kaplama konularında tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Niğde Belediyesi Yarasa Çadır

Niğde Belediyesi bünyesinde bulunan bir alanda yürüyüş ve park alanı yarasa çadır uygulamamız.Bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Yarasa Çadır
Yarasa Çadır

Gözan Grup Yozgat Sarıkaya Depo Çadırı

Yozgat ili Sarıkaya ilçesinde faaliyetlerini gösteren Gözan Şirketler Grubu için malzeme ve ekipmanların hava şartlarından etkilenmemesi için planlanan depo çadırı ürünümüzün montajı tamamlanmıştır.

Gozan - Depo Cadiri 4
Gozan - Depo Cadiri