Yarasa Tente

Yarasa Tente, villa bahçeleri, hobi bahçeleri, oturma parkları, çocuk parkları, eğlence parkları, paten pisti, buz pateni pisti, basketbol sahalarının üst kısımları ve halı sahaların üst kısımları gibi alanlarda kullanılan çadır türlerindendir. Yarasa tentenin modern görüntüsü sebebiyle tercih edilmesi aşikar bir durumdur. Genel olarak tercih edilme sebepleri arasında görünüm olarak modern bir yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca hava şartlarından da ortamları koruyabiliyor olması tercih sebepleri arasındadır.Yarasa tente hakkında sıkça sorulan sorular

Yarasa Tente Çadır Hava Şartlarına Karşı Dayanıklı mıdır?

Yarasa tente ve çadır ürünleri, doğu sert hava koşullarına dayanıklıdır. Özellikle de aşırı yüksek hızlardaki rüzgarlara karşı koyabilmektedirler. Yarasa tentelerin kullanım alanı olarak ortamların üst çatı kısımları olması sebebiyle yan kısımlardan gelebilecek sert hava koşullarına karşı, ortamların yan kısımları için ekstra çadır ürünleri tercih edilmelidirler.Yarasa tente hangi alanlarda kullanılabilir?

Yarasa tente tipi genel olarak gösterişli olması gereken alanlarda, modern çizgiye sahip parklarda, villa, dubleks ev gibi konut alanlarında kullanılan görsel anlamda göze hitap eden tente tipidir.

Yarasa tente maliyeti ne kadardır?

Yarasa tenteler için maliyet hesaplaması yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, yapılacak olan tente projesinin ölçüleri ve dizaynıdır. Her ürün özel olarak üretileceği için otomatik tente veya manuel tente seçenekleri bulunduğundan ötürü kesin bir fiyat aralığı mevcut değildir. Sizlerin bir yarasa tente projesi var ise bizlerle projenizi paylaşarak en uygun fiyatı alabilir ve projenize en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Balkonuma yarasa tente yaptırabilir miyim?

Balkonlar ve teraslar için yarasa tente projelerimiz mevcuttur. Bizlerle iletişime geçerek aklınızdan geçen ürünü bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Teknik personelimiz balkonunuzda veya terasınızda gerekli ölçümleri aldıktan sonra yarasa tenteyi uygun bir yerde kullanılabilir hale en kısa sürede getirebiliriz.

admin

Yorumlar kapalı.
×

Merhabalar

Sizlere nasıl yardımcı olabilirim.

× Fiyat Teklifi Al