Çadır Tente ve Branda Sistemleri - Profesyonel Hizmetler

Çadır

Depo Çadırı

depo çadırı

Depo Çadırı genellikle ürünleri, malzemeleri, kullanılan araçları ve aletleri depolamak ve dış etkenlere karşı korumak amacıyla kullanılan çadır tipledir.

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı genellikle inşaat alanlarında işçiler için konaklama, yada ürün depolamak amacıyla kullanılan çok amaçlı çadır tipleridir.

Mantar Çadırı

Mantar Çadırı, genellikle kültür mantarı üretiminde ve istiridye mantarı üretiminde kullanılmaktadırlar. Elit Çadır olarak kültür mantarı çadırı ve istiridye mantarı çadırı konularında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

İnşaat Çadırı

İnşaat Çadırı genellikle inşaat çevrelerine kurulabilen ve istenildiğinde sökülebilen de-monte tasarımlı inşaat ürünlerinin depolandığı çadırlardır.

Yarasa Çadır

Yarasa Çadır, park bahçeler, belediye alanları ve yürüyüş yollarında sıklıkla karşılaştığımız modern görüntüsüyle insanları kendini hayran bırakan çadır modelleridir.

Yemekhane Çadırı

Yemekhane çadırı, genellikle inşaat alanlarında ve kırsal askeri bölgelerde yemek ihtiyaçları için kullanılan çadır tipleridir.

Yatakhane Çadırı

Yatakhane çadırı, inşaat alanlarında ve askeri alanlarda uyumak ve dinlenmek amaçlı kullanılan çadır tipledir. İnşaat alanlarında şantiye çadırı ismiyle anılırken, askeri kırsal bölgelerde ise askeri çadır olarak bilinmektedirler.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Elit Çadır